Büyü ve Vefkler

0 Shares
0
0
0

Büyü ve Vefkler

Büyü ve vefkler, birbirinden farklı iki manevi çalışmadır. Büyülerin etkileri ile vefklerin etkileri de doğal olarak birbiri ile farklılıklar içerebilir. Bu çalışmaların birçok niyetle uygulanması mümkündür. Büyülerin yapılışı sırasında karmaşık ritüeller uygulanması gerekebilmektedir. Vefkler ise büyük bir ön hazırlık ile uygulanır ve sonrasında etkilerini gösterecek hale getirilir.

Yapılan işlem her ne olursa olsun ne niyetle yapıldığına göre bir işlem seçmek mühimdir. Eğer vefk yaptırmaya karar verirseniz fakat büyülerin size daha çok fayda sağlayabileceğini gözden kaçırırsanız sonradan pişman olabilirsiniz. Büyülerin ve vefklerin birbirinden farklılıkları olması nedeniyle doğru işlemi seçmeniz gerekecektir. Aksi takdirde tam olarak istediğiniz sonucu elde edemeyebilirsiniz.

Büyülerin Vefklerden Farkı

Büyülerin vefklerden en büyük farkı işleyiş biçimlerdir. Büyü yapıldığında öte alemsel enerjiler büyünün niyeti ile işlenmiş bir şekilde istenen kişiye yönlendirilir. Kişiye nüfuz eden bu enerjiler, zamanla etkilerini gösterecektir. Doğrudan etki edecek ve istenen sonucu verecek şekilde görevini yerine getirecektir.

Vefkler ise hazırlandıktan sonra işlemi yaptıran kişinin üzerinde taşınır. Bu vefkler kişi tarafından taşındıkça istenen kişiye manevi enerjiler yönlendirecektir. Fakat vefklerin enerjisi, kişiye nüfuz etmek yerine etrafında barınmaya başlayacaktır. Kişiye dolaylı olarak etki edecek olan enerjiler, belli durumları tetikleyerek etkilerini ve sonuçlarını bu şekilde gösterir. Büyü ve vefkler arasındaki farklardan en büyüğü bu olmaktadır.

Vefklerin Etkileri Nelerdir

Büyü veya vefk yaptırmak isteyenler hangi işlemi yaptıracaklarına karar vermeden önce bu işlemlerin ne gibi etkileri olabileceğini de bilmelidirler. Vefkler genellikle iyi niyetli işlemler için kullanılmaktadır. Rahmani niyetler ile uygulandığı takdirde inanılmaz sonuçlar sağlayabilen vefkler, etkilerini kısa sürede gösterebilmektedir. Aşk için, bağlama için, bereket için ve kısmet açma için yaptırılan vefkler en sık yaptırılan vefk işlemleri arasında başta gelir.

Büyülerin ise kötü niyetler ile yaptırılması da sık rastlanan bir durumdur. Kötü niyet büyülerinin iyi niyet büyüleri kadar sık yaptırıldığı bilinir. Anlayacağınız üzere vefkler oldukça rahmani işlemlerdir. Bu nedenle rahmani çalışmalar yaptırmak isteyen kişiler vefk işlemine başvurmayı da düşünebilir ve değerlendirebilirler.

0 Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Bağlama Büyüsü Yapan Medyum

Bağlama Büyüsü Yapan Medyum Bağlılık, iki sevgilinin veya karı ve kocanın birbirine duyabileceği en güçlü hislerden birisidir. Eğer…