Büyü Bozma İşlemleri sedat hoca
Büyü Bozma İşlemleri sedat hoca

Büyü Bozma İşlemleri

0 Shares
0
0
0

Büyü; insanlara ve hayatlara etki eden kuvvetli bir uygulamadır. İyi ya da kötü hangi niyetle yapılırsa yapılsın; işinin ehli bir hoca , gerçek bir medyum tarafından uygulanmışsa büyünün bozulması zordur.

Mağdurlar; büyüyü fark ettikten sonra tuzla nazar ve büyü bozma, Kur’an’da büyü bozma duası aramaya başlamaktadırlar. Sirkeli suyla evi silmek büyüyü bozar mı araştırması; büyü mağdurlarının ilk başvurduğu konudur.

Yapılan büyüyü bozmak cinni varlıklara hükmedebilen hocaların, durugörüsü yüksek medyumların işidir. İdrarla büyü bozma gibi yöntemleri evde kendiniz denemeden önce Sedat hocaya başvurun.

Büyü bozdurma tecrübelerinizi benimle paylaşabilirsiniz.

 

0 Shares
1 danışan yorumu
  1. Allah’a sonsuz güven ve Sedat hocanın danışmanlığı sayesinde büyük huzura kawustum..yolunuz düştüyse birşeyler wesile olduysa Sedat hocayla yol almanızı öneririm…odewler konusunda en baştan gücünüzu kuwwetinizi toplayın Allah’ın izniyle bu dünyada hallolmiycak iş yoktur..süreç boyunca kalpten inanın we dua edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Büyü Nasıl Bozulur

Büyü Nasıl Bozulur Büyülerin, manevi çalışmaların ve öte alemsel uygulamaların iyi niyetler ile yapılması mümkün olduğu gibi, kötü…