Papaz Büyüsü Hakkında Herşey sedathoca.com
Papaz Büyüsü Hakkında Herşey sedathoca.com

Papaz Büyüsü Hakkında Herşey

1 Shares
0
0
1

Papaz büyüsü, bir takım büyüsel ritüellerle; papaz büyüsü yapılan kişinin ruhuna etki etmeyi sağlar. Zorlukları sebebiyle çoğu hocanın yapmayı veya bozmayı tercih etmediği, bulaşmak istemediği büyülerdendir. Papaz büyüsü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişinin isteklerini yerine getirmeyi; hayatının birinci amacı haline getirir.

Papaz Büyüsü Ne İçin Yapılır?

  • Biten ilişkileri yeniden canlandırabilecek tüm etkiyi göstermek için.
  • Dağılan yuvaları toparlamak ve özellikle çocuklar varsa onların mağduriyetlerini bitirmek ve mutlu etmek,
  • Evden soğuduğunu söyleyen ve terk eden bir insanın yeniden eve döndürmek,
  • Cin musallatına bağlı hastalıkların tedavisinde ,
  • Şeytani yöntemlerle hazırlanırsa insanı hasta edebilir , işini batırabilir.
  • Papaz büyüsü, büyük ailelerin içine fitne sokmak , huzursuzluk çıkarmak için yapılabilir. Çok ciddi hazırlanırsa geri dönüşü olmayan etkiler bırakabilir.
  • İmkansız aşkı gerçeğe dönüştürebilir. Kişiyi kayıtsız şartsız aşka düşürebilir, bir insanın kulu kölesi haline getirebilir.

Toplum tarafından doğru bilinen yanlışlardan birisi de papaz büyüsünü papazlar yapar düşüncesidir. Bu büyüyü eski süryani papazlar geliştirmiş olsa da ; müslüman hocalar papaz büyüsü yapmaktadır. Ayrıca cinler vasıtasıyla tarafımıza yahudi din alimlerinden geçirilen hamayıl muskasını da yapmaktadırlar.

Papaz büyüsü, onlarca alt dalı bulunan ritüel uygulamalar bütünüdür. Çok sayıda farklı papaz büyüsü uygulaması vardır. Papaz büyüsü tutma süresi ve papaz büyüsü tutma ihtimali yapan yapan hocaya göre değişir. Bu konuda güvenilir referans verilen Sedat Hoca‘ya başvurunuz.

1 Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Ermeni Büyüsü

Ermeni Büyüsü

Ermeni Büyüsü bozma çalışmalarım; ermeni büyüsü ermeni büyüsü nedir ermeni büyüsü belirtileri ermeni büyüsü nasıl bozulur ermeni büyüsü…
Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü hakkında bazı çalışmalarım şunlardır; süryani büyüsü süryani büyüsü nedir süryani büyüsü yaptıranlar süryani büyüsü nasıl etki…
Medyum yaşam koçu

Büyü Bozan Medyum Hocalar

Büyü Bozan Medyum Hocalar arasında en çok güvenilen; ve tercih edilen hocalar arasında yer almakta olan Medyum Sedat…
Fotoğraf Büyüsü

Fotoğraf Aşk Büyüsü

Fotoğraf Aşk Büyüsü | Nedir, Nasıl Uygulanır? Bağlama büyüsünün günümüzde en çok tercih edilen çalışmalar arasında  Resimli Aşk…