Aşk Tılsımı

0 Shares
0
0
0

Aşk Tılsımı

Birisine karşı aşk beslemek hem çok güzel bir his olabilir, hem de çok kötü bir his olabilir. Bunu belirleyen şey ise aşkınıza aldığınız karşılık olacaktır. Aşkına karşılık alabilen kişiler için dünyalar onun olacaktır. Fakat aşk beslediği kişiden hislerine karşılık alamayan kişiler için hayat çok zorlayıcı bir hale gelecektir. Bu gibi durumlarda aşk tılsımı yaptırarak istediğiniz karşılığı almanız mümkündür.

İnsan birisine karşı yoğun duygular beslediği zaman hassas bir hale bürünür. O hislerine karşılık alamaması kişiyi çok zedeleyecektir. Böyle durumlarda kişi ya vazgeçecektir ya da çaresizce platonik aşkını sürdürmeye devam edecektir. İnsan belli bir süre boyunca platonik aşk sürdürebilse dahi bu durum giderek zorlaşacaktır. Aşık etme niyetli büyü çalışmaları ve manevi uygulamalar da bu nedenle yapılır.

Aşık Etme Tılsımı Etkileri

Eğer sizler de bahsettiğimiz gibi bir durumun içerisindeyseniz aşk için tılsım işlemi yaptırmayı düşünebilirsiniz. Aşk tılsımı, aşk büyüleri ve aşk dualarından farklı işlemlerdir. Bu işlemlerin yapılışı, işleyişi ve etkileri farklıdır. Aşık etme niyeti ile uygulanan tılsım işleminin aşk büyüsünden farklı ne gibi etkileri olduğunu hemen açıklayalım.

Öncelikle tılsım yöntemiyle yapılan aşık etme işlemi daha kuvvetli bir aşk sağlamaktadır. İşlemin etkisindeki kişinin aşkı daha saf ve yoğun olacaktır. Bu sayede işlemi yaptıran kişi hislerine istediği karşılığı tam anlamı ile alacaktır. İşlemin etkileri ile birlikte iki kişi arasında karşı konulamaz bir çekim oluşacaktır. Eğer doğru ortam ve koşullar da sağlanır ise kişiler arasında bir ilişki oluşması kısa sürede mümkün olacaktır.

Aşk İçin Tılsım Hazırlanışı

Aşk için yapılan tılsım işleminin yapımı üç aşamadan meydana gelmektedir. Tabi öncesinde bir de hazırlık aşaması vardır. İlk olarak tılsım olarak kullanmak için bir nesne seçeriz. Bu işlemler gümüş bir aksesuar ile yapılırlar.

Önce büyünün enerjileri çekeriz ve büyünün niyetini bu enerjilere işleriz. Sonrasında büyülü enerjiler tılsım haline getiririz ve gümüş aksesuara mühürleriz. Son aşama ise kuluçka aşamasıdır. Bu aşamada kişi o tılsımı sürekli üzerinde bulundurmalı ve uyurken yastığının altına koymalıdır. Böylece tılsımının etkilerini her gece işlem yaptığımız kişiye yönlendiririz ve onu size aşık e.tmiş oluruz.

0 Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Anında Tutan Aşk Büyüsü

Anında Tutan Aşk Büyüsü

Anında Tutan Aşk Büyüsü Bilindiği üzere aşık etme büyüleri genel olarak; kişilerin aşık olduğu kişileri kendilerine aşık etme…
Medyum yaşam koçu

Büyü Bozan Medyum Hocalar

Büyü Bozan Medyum Hocalar arasında en çok güvenilen; ve tercih edilen hocalar arasında yer almakta olan Medyum Sedat…

Aşk Büyüsü Nedir

Aşk Büyüsü Nedir Aşk, iki insan arasındaki en yoğun duygulardan birisidir. Bir insanın bir başkasına beslediği aşktan hislerine…