Selamun Aleykum

Büyü Çeşitleri Nasıl Anlaşılır

0 Shares
0
0
0

Büyü Çeşitleri Nasıl Anlaşılır

Büyülerin birçok çeşidi bulunmaktadır ve bu çeşitlerden en temelleri iyi niyet büyüleri ile kötü niyet büyüleridir. Büyü çeşitlerinin iyi niyetli olanları hayırlı sonuçlara vesile olabilmektedir. Fakat öte yandan kötü niyetli büyü çeşitleri, insanları içinden çıkması zor durumlara sokarak korkunç sonuçlara yol açabilir. Bu gibi büyülere maruz kaldığından şüphe eden kişiler ise büyü çeşitleri nasıl anlaşılır diye sorarlar.

Bir kişinin üzerinde büyü olup olmadığını anlamak için başvurabileceği iki etkili yol vardır. Bu yollardan birincisi büyülerin belirtilerini gözlemlemek ve büyüyü bu şekilde tespit etmektir. Büyü belirtileri ile büyü tespiti yapmak pek kolay bir iş değildir. Fakat gerekli araştırmaları özenli bir şekilde yaparak yeterli bilgi dağarcığını edinen kişiler, büyülerin tespitini sadece belirtilerini bilerek yapabilirler.

Büyü Çeşitlerinin Belirtileri

Büyü çeşitleri nasıl anlaşılır diye soruyorsanız siz de büyü belirtilerine göz atabilirsiniz. Büyülerin belirtilerini kullanarak büyü tespiti yapabilmek için öncelikle üzerinizde olduğunu düşündüğünüz büyünün türüne yönelik yakın bir tahmininiz olmalıdır.

Büyüye maruz kaldığınızı düşündüren etkenleri gözden geçirmeli ve bu tahmini yapmalısınız. Eğer eşiniz ile aranız birden bire açıldı ise ayırma büyüleri, soğutma büyüleri, kavga büyüleri veya bu gibi işlemlerden şüphe edebilirsiniz. Bu tür şüphelere düşmeniz halinde ayırma, soğutma ve kavga çıkarma büyülerinin belirtilerini araştırmanız, büyü tespiti yapmanız için yeterli olacaktır.

Büyü Tespiti Nasıl Yapılır

Büyü tespiti yaparken işleme yüzeysel yaklaşmak iyi sonuç vermeyecektir. Eğer sadece kötü niyet büyülerinin belirtilerini araştırmaya kalkışırsanız önünüzdeki süreç çok uzayacaktır. Bu gibi durumlarda üzerinizde ne tür bir büyü olduğunu tahmin edemiyorsanız bir diğer büyü tespit yöntemine başvurabilirsiniz. Büyülerin tespiti için kullanılabilecek bir diğer büyü tespit yöntemi ise medyum hoca bakımıdır.

Medyum hocaların yaptıkları bakım işlemleri, büyü belirtilerinden çok daha kısa sürede üzerinizdeki büyülerin tespit edilmesini sağlamaktadır. Büyü tespiti söz konusu olduğunda bir gün kadar kısa bir sürede sonuç verebilen medyum bakımları, üzerinizde bir büyü var mı yoksa yok mu öğrenmenizi sağlayacaktır. Üzerinizde büyü varsa ne tür bir büyü olduğunu da medyum bakımı ile öğrenebilir, sonrasında gerekli müdahaleleri yaptırabilirsiniz.

0 Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama Büyüsü Belirtileri Bağlılık, iki insan arasındaki en saf ve kuvvetli hislerden birisidir. İki kişinin birbirine sadık kalmasını…
Selamun Aleykum

Dert Etmeyin

Dert Etmeyin Yeryüzünde hiçbir sorun yoktur ki, çözümü olmasın… Her derdin bir dermanı mutlaka vardır. Siz de bir…