Büyü Nasıl Bozulur

0 Shares
0
0
0

Büyü Nasıl Bozulur

Büyülerin, manevi çalışmaların ve öte alemsel uygulamaların iyi niyetler ile yapılması mümkün olduğu gibi, kötü niyetler ile yapılması da mümkündür. Büyüleri iyiye kullanan kişiler hayırlı sonuçlara vesile olabilirler. Fakat kötü niyetler ile yapılan büyüler insanların hayatlarında korkunç durumlar yaratacaktır. Bu gibi kötü etkilere maruz kalan kişiler büyü nasıl bozulur diye sorarlar.

Eğer sizin de üzerinizde büyü olduğuna dair şüpheniz veya şikayetiniz varsa gerekli müdahaleleri bir an önce yaptırmalısınız. Büyüler ciddiye alınmadığı takdirde kötü sonuçlarının olması mümkündür. Birçok insan üzerlerinde büyü olduğunu ciddiye almayıp gülüp geçtiği için sonradan çok pişman olmuştur. Böyle pişmanlıklar yaşamamak için üzerinizdeki tehlikeli büyüleri bozdurmak için gerekli adımları atmalısınız.

Büyü Bozmak Tehlikeli Mi?

Büyüleri bozmak için yapılabilecek birden fazla çalışma vardır. Büyülerin etkilerinden kurtulabilmek için yapılmış büyüye yönelik bir müdahale uygulamak şarttır. Bunun için ise öncelikle büyünün tespiti yapılmalıdır. Uzman medyumlar insanların enerjilerini inceleyerek üzerlerindeki büyüleri direkt olarak anlayabilirler. Fakat belli büyüler etkilerini ve kendilerini çok iyi gizleyebilirler.

Bu gibi durumlarda büyü bozabilmek için öncelikle büyü tespit işlemi yapılmalıdır. Medyum bakımı yaptırarak üzerinizdeki büyünün kesin tespitini yaptırabilirsiniz. Büyünün tespiti yapıldıktan sonra büyüyü bozmak için gerekli işlemlere başlanabilir. Üzerinizdeki büyüleri bozmak için internette öğrendiğiniz uydurma işlemleri denememelisiniz. Medyum olmayan kişilerin büyü bozması mümkün değildir ve bu gibi girişimler tehlikeli sonuçlara sebep olacaktır.

Büyü ile Büyü Bozmak

Büyü bozmak için uygulanabilecek dualar olduğu gibi büyüleri başka büyüler ile de bozmak mümkündür. Bunun dışında ters ritüel işlemleri ile de büyülerin etkilerini bozmak mümkündür. Direkt yapılmış olan büyüyü bozmak için uygulanabilecek spesifik ritüeller de vardır.

Çoğu medyum büyüleri büyü ile bozarlar. Fakat bu işlemlerin tehlikeli ve istenmeyen sonuçları olabilir. Büyü ile büyü bozarken yapılacak en ufak bir dikkatsizlik bile kişiyi daha kötü durumlara sokabilecektir. Bu sebeple sizlere önerimiz büyü ile yapılan büyü bozma işlemlerinden uzak durmanızdır. Büyü nasıl bozulur diyenler aradıkları yardımı burada bulabilir ve üzerlerindeki büyülerden rahatlıkla kurtulabilirler.

0 Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Fotoğraf Büyüsü

Fotoğraf Aşk Büyüsü

Fotoğraf Aşk Büyüsü | Nedir, Nasıl Uygulanır? Bağlama büyüsünün günümüzde en çok tercih edilen çalışmalar arasında  Resimli Aşk…
Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Birini hasta etmek ya da sakatlamak amacula yapılan bir bütü çeşidir. Daha da ileri gidilirse kara büyülerden biri…
Ermeni Büyüsü

Ermeni Büyüsü

Ermeni Büyüsü bozma çalışmalarım; ermeni büyüsü ermeni büyüsü nedir ermeni büyüsü belirtileri ermeni büyüsü nasıl bozulur ermeni büyüsü…