Medyum Sedat Hoca Genel Bağlama Duası

Bağlama DuasıBağlama Duası

Bağlılık, iki insan arasındaki ilişkide olması gereken en önemli hislerden birisidir. Eğer ilişkide bağlılık olmaz veya zamanla biter ise devamında başka sorunlar ve problemler de ortaya çıkmaya başlayacaktır. Bağlama duası yaptırarak bu gibi sorunların önünü kesmeniz ve ilişkinizi kurtarmanız mümkündür.

Çiftlerin birbirine bağlılık hissetmemesi durumunda ilişkinin sonu gelebilir. Çünkü bağlılık olmayan ilişkilerde zamanla sadakatsizlik gibi durumlar yaşanabilir. Gözü dışarıda olan partnerler, karşısındaki eşine veya sevgilisine güvensizlik hissettirecektir. Güvensizlik ile birlikte çiftlerin birbirine olan saygısı da bitecektir. Bir sorun diğerini tetikleyecek ve sonunda aşk da bitecektir. Bu sebeple bağlılığın ilişkinin yapı taşlarından biri olduğu düşünülür.

Bağlama Büyüsü ve Duası

Eğer sizin de ilişkinizde bağlılık ile ilişkili sorunlar var ise önleminizi şimdiden almanızı öneririz. Eğer bu sorunu görmezden gelirseniz ileride ilişkinizde daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Fakat herhangi bir manevi işlem yaptırmadan önce bu çalışmalara dair bilgi sahibi olmanız mühimdir. Bağlılık için yaptırabileceğiniz birden fazla manevi işlem vardır.

Bağlama büyüsü ve bağlama duası arasındaki farkın bilinmesi mühimdir. Büyü yaptırırsanız öte alemsel enerjiler istenen kişiye yönlendirilecek ve doğrudan etki edecektir. Büyünün etkileri ile kişinin bağlılığı giderek artacaktır. Bağlama niyetli duanın yapımı ile manevi enerjiler kişiye yönlenecek ve etrafında barınmaya başlayacaktır. Zaman geçtikçe kişinin bağlılığının artmasını sağlayacak belli durumları tetikleyecek, dolaylı yoldan etki edecektir.

Bağlama Niyetli Duanın Uygulanışı

Her iki işlem de istenen bağlılığı sağlayabilecektir. Ama yine de iki işlemin artılarını ve eksilerini öğrenmeniz önem taşır. Böylece hangi işlemin ilişkinize daha iyi etki edecek tesirleri olduğunu öğrenebilirsiniz. Sonrasında ise seçtiğiniz çalışmayı yaptırarak isteğinize yönelik sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bağlılık için uygulanan dua çalışmaları kişiye özel hazırlanan dualar ile uygulanırlar. Yani internette öğreneceğiniz duaları uygulayarak istediğiniz sonuçları alamazsınız. İlişkinizdeki bağlılığı arttırabilmek için uzman bir medyum hoca ile iletişime geçerek kendi ilişkinize özel dua hazırlatmanız gerekecektir. Gerekli niteliklerden, tecrübeden ve bilgi dağarcığından yoksun kişilerin bu işlemleri kendi başlarına evlerinde yapması olası değildir. Böyle girişimler istenmeyen sonuçlara dahi yol açabilecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir