Medyum Sedat Hoca Genel Büyü Çeşitleri Nelerdir

Büyü Çeşitleri NelerdirBüyü Çeşitleri Nelerdir

Büyülerin birbirinden farklı pek çok amaca hizmet edebilecek etkileri vardır. Büyü çeşitleri nelerdir diye soran kişiler, yüzlerce büyü ile karşılaşabilir. Büyülerin bu kadar fazla çeşidi olması ise tamamıyla zamana bağlıdır. Antik çağlarda birkaç tane büyü işlemi vardı. Bu işlemlerden bazıları halen günümüzde yapılmaktadır.

Fakat büyüler antik çağlardan günümüze gelirken çeşitlenmişlerdir. Çünkü büyüler geçmişten günümüze serüveni sırasında farklı medyumlar tarafından farklı şekillerde yapılmıştır. Kimi medyumlar büyülerin ritüeline kendi geliştirdikleri metotları eklemiş ve yeni büyü çeşitleri türetmişlerdir. Bu nedenle büyüler günümüze çeşitlenerek gelmişlerdir. Fakat ne olursa olsun büyülerin en temelde iki çeşide ayrılabileceğini söyleyebiliriz.

En Çok Yapılan Büyü Çeşitleri

En temel büyü çeşitleri, iyi niyetle yapılan büyüler ve kötü niyetle yapılan büyülerdir. Temelden özele gittikçe daha spesifik büyü çeşitlerine rastlanır. Gri büyüler, ak büyüler, kara büyüler, papaz büyüleri, süryani büyüleri ve kızıl büyüler gibi işlemler bu ana çeşitlerin dışında kalabileceği gibi, kimi medyumlar tarafından ana büyü çeşitlerine dahil edilmektedir.

En sık başvurulan büyü çeşitleri ise aşk büyüsü, bağlama büyüsü, ayırma büyüsü, bereket büyüsü, kısmet açma büyüsü, huzur büyüsü, şifa büyüsü ve bu gibi işlemlerdir. Ancak büyülerin çeşitleri bu büyüler ile sınırlı değildir. Daha birçok büyü çeşidi vardır. Hatta saydığımız büyüler bile kendi içlerinde çeşitlere ayrılmaktadır. Aşk büyülerinin onlarca çeşidi olduğunu söyleyebiliriz.

Büyü Çeşitlerinin Etkileri

Büyü çeşitleri nelerdir diyenler, aynı büyünün farklı çeşitlerinin farklı etkileri olacağını da bilmelidirler. Aşk büyülerinden örnek verirsek; aşık etme niyetiyle yapılabilecek onlarca farklı büyü işlemi olduğunu söyleyebiliriz. Bu işlemlerin her birinde ana niyet birisini birisine aşık etmektir. Fakat büyünün etkileri yine de farklı olabilir.

Çünkü kimisi kişinin iradesini kontrol altına alarak kısa sürede kendisine aşık etmek ister. Kimisi ise gerçek aşka ulaşmak istediği için daha uzun soluklu bir büyü yaptırır. Bunların dışında daha birçok farklı ve spesifik durumlara hitap eden etkileri olan aşk büyüleri vardır. Büyü yaptıracağınız niyete yönelik etkisi olan büyü çeşitlerini araştırmanız ve bu araştırmanın ardından yaptıracağınız büyüye karar vermeniz önemlidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir