Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

0 Shares
0
0
0

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Bağlılık, iki sevgili veya eş arasındaki en önemli hislerden birisidir. Çünkü çiftler arasındaki bağlılık, bir nevi ilişkinin taşıyıcısı, koruyucusudur. Eğer çiftler arasında bağlılık olmaz ise bağlama büyüsü yaptırmak gerekebilir. Fakat bağlama büyüsü yaptıranlar zamanla bu işlemi yaptırdıklarından pişmanlık da duyabilirler. Böyle durumlarda ise bağlama büyüsü nasıl bozulur diye sorarlar.

Bağlama büyüsünün yapılmasından neden pişmanlık duyulabileceğini merak ediyorsunuzdur. Bu pişmanlığın büyünün etkileri ile bir alakası olmadığını gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Büyüyü yaptıran kişiler, aslında birlikte mutlu olmadıkları bir kişiyi kendilerine bağlarlar ise sonrasında pişman olurlar. Ancak bu durumda o kişiden direkt olarak ayrılmaları mümkün olmayacaktır.

Bağlama Büyüsü Bozmak İçin Gerekenler

Bağlama büyüsü yaptırdığınız ve kendinize bağladığınız kişiye olan hisleriniz bir süre sonra bitebilir. İnsanlar değişken hislere ve duygu hallerine sahip olabilirler. Böyle bir durumda kişi kendisine bağladığı kişiden ayrılmayı isteyebilir. Fakat bu kararını karşısındakine söyler ise, karşısındaki kişi büyü yoluyla ona bağlanmış olduğu için sorunlar çıkabilir.

Büyü ile kendinize bağladığınız kişi ile bağlarınızı koparmak istiyorsanız öncesinde bağlama büyüsü nasıl bozulur öğrenmeniz gerekecektir. Çünkü büyünün etkilerini bozmadan partnerinizden ayrılmanız iyi sonuçlanmayacaktır. Büyünün etkisindeki kişi sizin peşinizi bırakmayacak ve büyünün etkisinde olduğu için size zorluk çıkaracaktır. Bu durumu yaşamaktan kurtulmak için büyünün etkilerini bozdurmanız şarttır. Bunun yek yolu budur.

Bağlama Büyüsünü Herkes Bozabilir Mi?

Bağlama büyüsü yaptırdığını kişiye olan bağlılığınız biter ise, onun da size olan bağlılığının bitmesini isteyebilirsiniz. Ancak büyü yoluyla kendinize bağladığınız kişiden ayrılabilmek için büyüyü bozdurmanız gerekir. Büyüyü bozmak için yapılması gereken ritüelin meşakkatli aşamaları olduğunu söyleyebiliriz. Bu sebeple bağlama büyüsünün bozumunun üstesinde herkes gelemez.

Büyüyü bozacak olan kişinin, büyü bozma işlemlerine aşina olması gerekir. Bunun da yanı sıra kişinin büyü bozma işlemlerine dair yeterli tecrübeye ve bilgi dağarcığına sahip olması şarttır. Eğer büyü bozma işlemleri amatör kişiler tarafından yapılır ise tutmalarını beklemek hayal kırıklığına uğratacaktır. Uzman bir medyum hocadan yardım almadan bu işlemi bozmanız mümkün değildir.

0 Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Büyü Bozma İşlemleri sedat hoca

Büyü Bozma İşlemleri

Büyü; insanlara ve hayatlara etki eden kuvvetli bir uygulamadır. İyi ya da kötü hangi niyetle yapılırsa yapılsın; işinin…
Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Birini hasta etmek ya da sakatlamak amacula yapılan bir bütü çeşidir. Daha da ileri gidilirse kara büyülerden biri…
Ermeni Büyüsü

Ermeni Büyüsü

Ermeni Büyüsü bozma çalışmalarım; ermeni büyüsü ermeni büyüsü nedir ermeni büyüsü belirtileri ermeni büyüsü nasıl bozulur ermeni büyüsü…