Büyü 21 Günde Mİ Bozulur

0 Shares
0
0
0

Büyü 21 Günde Mİ Bozulur?

Büyü bozma çalışmaları, büyülerin yapımından çok daha zor ve meşakkatli işlemlerdir. Bir büyünün yapımı, manevi enerjilerin büyünün yapılış niyetine yönelik işlenmesi ve istenen kişiye yönlendirilmesi şeklinde işlemektedir. Büyülerin bozumu ise bundan çok daha fazla aşamada meydana gelir. Büyü 21 günde mi bozulur? gibi sorularınız, büyü bozma işlemlerinin nasıl işlediğini açıklayarak cevaplayacağız.

Büyülerin en kadar sürede bozulacağına dair çok fazla soru işareti vardır. İnsanlar üzerlerindeki büyülerden bir an önce kurtulabilmek isterler. Özellikle kötü niyet büyülerine maruz kalmış kişiler, bu büyüleri kısa sürede üzerlerinden atabilmeyi tercih ederler. Fakat belli büyülerin bozumu beklenilenden çok daha uzun sürebilecektir.

Büyü Bozmak Ne Kadar Sürer

Anlayacağınız üzere her büyünün bozum işlemi bir diğerinden farklı sürede tamamlanabilecektir. Belli büyü çeşitlerini bozmak için aynı büyü bozma metotları kullanılır. Fakat bu durum her büyü için geçerli değildir. Büyüleri bozmak için başvurulabileceğimiz birçok büyü bozma ritüeli vardır. Bu büyü bozma ritüellerinden tek bir tanesinin var olan tüm büyüleri bozmasını beklemek mantıklı değildir.

Çünkü böyle bir şeyin ihtimali bile yoktur. Örnek vermek gerekir ise kara büyüler ile normal kötü niyet büyülerini kıyaslayabiliriz. Kötü niyet büyülerinin yapımı sırasında negatif enerjiler kullanırız. Zaten negatif olan veya nötr halden negatif hale getirilen enerjileri kullanarak kötü niyet büyüsü yapmak mümkündür. Kara büyülerin yapımında ise enerjilerin nötr halden negatif hale getirilmesi gibi bir işlem uygulanır. Bunun yerine  bu işlem ile herhangi bir haldeki enerjiler, lanetlenir ve  kirletilir. Enerjilerin maruz kaldığı bu işlemler, onların lanetli sonuçlara sebep olmasına yol açacaktır.

Kimler Büyü Bozabilirler ?

Büyü bozma işlemlerinin bu gibi durumlarda daha farklı bir şekilde uygulanması gerekecektir. Kötü niyet büyülerini bozarken negatif enerjileri nötr hale getirmek ve ardından büyü yapılan kişi ile enerjiler arasında bağı koparmak gerekecektir.

Fakat kara büyüleri bozarken birden fazla işlemin aynı anda senkronize bir şekilde sürdürülmesi gerekli olacaktır. Bir yandan enerjilerin laneti çözülür iken, bir yandan kişi ile enerji arasında bağ bozabiliriz. Enerjiler bir kere lanetlendikleri zaman tek seçenek enerjinin lanetlenmiş partiküllerini çözmekten geçer. Bu tür işlemlerin 21 günden daha uzun sürmesi doğaldır. Fakat büyü 21 günde mi bozulur sorusunun yanıtı, birçok büyü için olumlu olacaktır. Doğru medyum seçimi yaptığımızda ise ; pek çok büyünün 21 gün gibi kısa bir sürede bozulması mümkün olacaktır.

0 Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Fotoğraf Büyüsü

Fotoğraf Aşk Büyüsü

Fotoğraf Aşk Büyüsü | Nedir, Nasıl Uygulanır? Bağlama büyüsünün günümüzde en çok tercih edilen çalışmalar arasında  Resimli Aşk…

Büyü Nasıl Bozulur

Büyü Nasıl Bozulur Büyülerin, manevi çalışmaların ve öte alemsel uygulamaların iyi niyetler ile yapılması mümkün olduğu gibi, kötü…
Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü hakkında bazı çalışmalarım şunlardır; süryani büyüsü süryani büyüsü nedir süryani büyüsü yaptıranlar süryani büyüsü nasıl etki…
Ermeni Büyüsü

Ermeni Büyüsü

Ermeni Büyüsü bozma çalışmalarım; ermeni büyüsü ermeni büyüsü nedir ermeni büyüsü belirtileri ermeni büyüsü nasıl bozulur ermeni büyüsü…