Sedat Hoca’ya Gelen Gerçek Bir Mesaj

Merhaba. Biz geniş bir aileyiz. Annemler 4 erkek, 5 de kız kardeş. Hepsinin 2-3 de çocukları var. Yani sadece çekirdek ailelerimiz neredeyse 40 kişiyi geçiyor. Tabi bu saydıklarımın başında da anneannem var. Kendisi 85 yaşında. Her ne kadar sağlığı yerinde olsa da, malum yaşlılık, her gün yeni bir sağlık problemi ortaya çıkıyor, bir gün kalbi, bir gün şekeri, bir gün tansiyonu… Yine de Allah uzun ömür versin.

Bizim aile birbirine çok düşkündür, ailenin anneannemden sonra en büyükleri 2 dayım ve 1 teyzemi hepimiz sayar ve severiz, sözlerinden çıkmayız, onlar ne derse o olur. Ancak bir süre önce aile içinde tatsızlıklar baş göstermeye başladı. En küçük dayım anneannemin nasılsa çok fazla ömrünün kalmadığını, kendisinin çok fazla borcunun olduğunu, paraya ihtiyacı olduğunu, daha hayattayken anneannemden kalacak daireler ve köydeki arsaların satılıp paylaştırılmasını istedi. Tabi diğer dayım ve teyzemler buna karşı çıktı, dayım da ısrar edince tatsızlık çıktı. Olaylar gelinlerin ve eniştelerin de işe karışmasıyla büyüdü ve sonunda kavgaya dönüştü. Artık iyice ağzımızın tadı kaçmıştı, en küçük dayımla ve ondan yana olan 2 teyzemle ailenin geri kalanı konuşmuyordu, çocuklar olarak biz de birbirimize küsmüştük, hatta geçen bayram geleneksel bayram yemeği bile eksik yendi, bir kısmı “o varsa ben gelmem” diye bayramlaşmaya bile gelmedi vs. Ben ve kardeş çocuklarımdan yani kuzenlerimden biri, çok iyi anlaşırız. Fala, büyüye, mistik ilimlere de çocukluğumuzdan beri meraklıyız. Kesin bu işin içinde bir iş var dedik ve daldık internete. Siteleri gezerken bir medyum bulduk. Kendisine email gönderip her şeyi anlattık. Bize bakım yapılması gerektiğini söyledi ve iki gün sonra, küçük dayımın eşi olan yengemi tarif ederek bir kadının aileye büyü yaptığını anlattı. Yengemin yaptırdığı ve aile içinde dirliği bozan papaz büyüsü bozuldu. Artık ailemiz eskisi gibi mutlu, dayım da eşinin yaptığı cadılıkları öğrendi ve yengem şimdi suçunun cezasını çekiyor. Teşekkürler Medyum SEDAT hocam.

Bir önceki yazımız olan Kadıköy Medyumu Sedat Hoca başlıklı makalemizde anadolu yakası medyum, bahariye medyum ve istanbul anadolu yakası medyum hakkında bilgiler verilmektedir.