Medyum tavsiye sedat hoca tavsiyeleri

Medyum hoca sedat hoca sizlere bu günde özel dualarından bahsetmek ister medyum tavsiye sitelerinde gördüğünüz üzere medyum sedat hoca sizlerin derdine derman olmaktadır medyum sedat hoca özel bir hocadır ve sizlere her zaman yardım etmiştir binlerce hastası ileşmiştir zaten bunu herkez görmektedir. Medyum sedat hoca sizlere peygamber  s.a.v. efendimiz hakkında özel duasından bahsetmek istiyor peygamber efendımız s.a.v. zaman zaman ibadet eden ve zikir çeken bazı kimselere tesadüf ettiklerinde işte bu şahıs ismi azamı okumaktadır buyurmuştur ismi azam kur’an azimüşşan’da saklıdır ismi azamı ancak cenabı hakkın kendine bildirdiği çok az kımseler bilmektedir.

medyum, sedat hoca, ozel dualari,

medyum, sedat hoca, ozel dualari, RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA.

Cenabı hak ismi azam ile yapılan duaları reddetmez işte yukarda metnini yazmış olduğumuz ismi azam duası gerek peygamber efendimizin tavsiye buyurdukları gerekse kalp gözu açık olan bazı veli kimselerin rüya veya ilham yoluyla ya da tecrübeleriyle tespit ettikleri en tesirli dua veya azimettir cenab’ı hak’tan  taleb edilcek olan her çeşit dilek için okunma devam edilir ise okuyan kişi biiznillahi teale en kısa zamanda her çeşit dilek ve maksadına kavuşur.  Medyum sedat hoca dua ilmi uzmanıdır dua’larıyla insanları ileştirmektedir bu ona allah c.c. tarafından verilen özel bir kalp gözu açıklığıdır her çeşit kalp ağrısı için yapılacak dua’lar vardır dua tertibini bir kab içerisine yazarak su ile sildikten sonra  o suyu içmeye devam eden kimsedeki  her çeşit kalp ağrıları şifa bulur lütfen bu duaların tertibini sedat hocadan isteyeniz.

Bir önceki yazımız olan Medyum sedat hoca ile havas ilmi tesbih-i şerifin azmeti duası başlıklı makalemizde havas hoca, Havas ilmi ve havas ilmi bilen hoca hakkında bilgiler verilmektedir.