Medyum sedat hoca ile özel dua lar büyü yaptırmak istiyorum

Medyum sedat hoca sizler için bugünde en önemli özel büyüleri hakkında bilgi vermek istiyor değerli medyum, medyumlar, & ve medyum tavsiye, kulanıcıları öncelikle bismillahirrahmanirahim min  diyerek başlamak istiyorum zalike billahi min saddetin leke göze hoş görunmek için hangi erkek bu tılsımı gümüş üzerine işletip üzerinde taşırsa bütün kadınların gözüne şirin görünür  sedat hocadan bunu talep edin eğer lazımsa size. Göze hoş görunmek için de dualar vefkler vardır sevdip sevdiğiniz insanlara güzel görunmek için sevdiğine şirin görunmek için yazıp gül suyu ile silip yüzünü üç sabah yıkarsa güzel görunucektir denenmiştir.

medyum sedat hoca

medyum sedat hoca

Sancı için dualar ve büyüler vardır sancı iki parça kağıda yazılır biri üstte taşınır diğerinin suyu içilir medyum sedat hocadan lütfen talep ediniz sancınız varsa sedat hoca sizler için çok önemli büyüler vefkler ve büyü yaptırmak isityorum diyen kişilere yardım etmektedir işte medyum dua, medyum şifa, bio enerji, yaşam koçu, aşk büyüsü, papaz büyüsü, vefk büyüleri, gideni geri getirme gibi 1000 lerce özel büyüler vardır sedat hoca 38 yıldır bu işin uzmanlığını yapmaktadır pek çok tv kanalında davet edilmiştir ancak kendisi hiç bir zaman kabul etmemiştir işte bazı sedat hoca özel büyüleri.

 1: Düşman gözüne görünmemek için düşman gözunu kör edip zararından kurtulma yazılıp üstte taşınır gayet mücerreptir medyum sedat hoca.

2: Düşman şerrinden emin olmak için muska medyum sedat hoca tarafından yazılır üstte taşınır gayet mücerreptir muhabbet için elma üzerine yirmi kere okunup sevdiğine yedirilir deli divane olur mücerreptir medyum sedat hoca.

3: Sihir kar etmez üzerinde taşıyan insan sihir kar etmez tılsım’ı lütfen medyum sedat hocadan  isteyiniz.

4: Celp için sevdiğini ayağına getirmek için cuma gecesi niyetine yüz yirmi kere okunur bu tılsımı medyum sedat hocadan alabilirsiniz.

5: Karı koca arasındaki geçimsizliği gidermek için tarafları biri yazıp üzerinde taşır ve bir nüsha daha yazıp suyunu diğerine içirilirse aralarındaki geçimsizlik düzelir medyum sedat hoca.

6: Hırsıza karşı hırsız için yumruta üzerine yazılıp ateşe atılır hırsız çaldığı malı getirmezse çarpılır eğer biliyorsa hırsızın adı da yazılır medyum sedat hoca.

7: Bir insanın malı çalınsa veya kaybolsa iki rekat namaz kılsın sonra bir yasin okuduktan sonra bu duayı bin kere okusun malı iade olur biiznillahi teala medyum sedat hoca.

8: Yırtıcı hayvandan kurtulmak için ve kötü durumdan kurtulmak için ayeti kerimeleri okumalıdır medyum tavsiye medyum sedat hoca.

9: Define için perşembe günü gün zevalde iken yazılıp beyaz horozun boynuna takılır horoz definenin olduğu yere giderek öter ve eşelemeye başlar tecrübe edilmiştir medyum sedat hoca.

10: Her muradın olması için üç gece gecede bin kere okunur tecrübe edilmiştir medyum sedat hoca.

Bir önceki yazımız olan Medyum sedat hoca ile havas ilmi tesbih-i şerifin azmeti duası başlıklı makalemizde havas hoca, Havas ilmi ve havas ilmi bilen hoca hakkında bilgiler verilmektedir.