Medyum sedat hoca ile havas ilmi tesbih-i şerifin azmeti duası

Medyum sedat hoca sizlere bugünde havas ilmi hakkında bilgilendirmeye devam edicektır medyum sedat hoca dualarıyla birlikte sizinde dua etmenizi sağlar ve derdinize derman bulmuş olursunuz her bir müşkilatın defi ve izalesi fakr u zaruretin bolluk ve servete tedbil olması hususunda bu tesbih-i şerifin riyazeti tecrübelerle sabit olup keskin kılınç gibi tesirlidir.

medyum, yaşam koçu, havas ilmi,

medyum, yaşam koçu, havas ilmi,

Medyum hoca bunu icra etmek isterseniz perşembe günleri sabah namazından sonra başlayıp yatsı namaznı kıldıktan sonra okur ki beş vakit namazdan sonra cem’an sübhanallahi velhamdü liliahi ve la ilahe illallahü vallahü ekber ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyilazıym . tesbihi şerifini hocamızın söylediği kadar üç defa oku. Yatsı namazından sonra okumayı mütakip hocamızın verdiği mubarek duayı 3 kere oku bu şekilde okumaya kırk gün devam edersen biiznillahi teale matbulun olur duayı şerifi mutlaka medyum havas ilmi uzmanı bio enerji yaşam koçu sedat hocadan isteyiniz.

Bir önceki yazımız olan Kişiye Özel Tılsımlı Şifre Çeşitleri başlıklı makalemizde büyülü sifre, büyülü şifreler ve sihirli şifre hakkında bilgiler verilmektedir.