Medyum sedat hoca evradı behaiyye başlamak

Medyum sedat hoca evradı behaiyye başlamak fatiha-i şerife 1 estafurllah salavat-ı şerife rebena atina min lendüke rahmeten ve heyyi lena min emrina reşade salavat-ı şerife ihlas şerif sedat hoca medyum ve yaşam koçu meta fizik uzmanı ayrıca medyum olarak dua ederek ileştirme yeteneği vardır.  Bu mecmuun ecr ü me sübatını evvela risaletpenah s.a.v. efendimize saniyen enbiya ve alü ashab ve silsile-i nakşibendiye ve hassaten pirimiz şah nakşibend hazretlerine ve ba dehü cümle mü mimin ve mü’minat evrahına hediye eyler sonra şunu mülahaza eder inkataa amali min külli şeyin illa minallah sonra okur euzü billahi mineş şeytanir racim bismillahirrahmanirahim sübhane rabbiyel aliyyil e’lel vehab. Medyum sedat hoca özel duaları ile sizler için her zaman en iyisini istemektedir sizlerle birlikte medyum hoca olarak dua eder ve sizlere dualarından hastalığınıza şifa derdinize derman olmaya devam etmektedir.

medyum-medyum sedat hoca, behaiyye-duasi

medyum, medyum sedat hoca, behaiyye duasi,

1: vallah lafz-ı şerifi zat-ı tealaya mahsus bir isimdir bu isimle kendinin gayrı vasıflanmaz bu marifelerin en ma rifesidir diye seybuyeh zikretmiştir.

2: Alı 1ya1 allah’dır ya hafz olunup ondan ivaz olarak mim getirilmiştir onun için ya ilme mim cem olunarak ya allahümme denişemez cenabı hakkın ismine teberrük için mim tehir edilmiştir ibtidada ya allah demeyip kesret isti  mali için allahümme dendi.

3: Entel milk dendi milk mimi fetha ve lamın kesriyle mülk ve meleküt sahibi demektir.

4: Hayat-ı zatiyye ile münferid

5: Adil-i mutlak ve vacib-lezzata

6: Hakkı hakkıyla izhar ve beyan eden  yahut büyüklüğünün künh-ü hakikatini gayrisi bilmekten münezzeh büyüktür

Bir önceki yazımız olan Medyumlar ve medyum sedat hoca başlıklı makalemizde medyum, medyum bio enerji ve medyum hoca hakkında bilgiler verilmektedir.