Gerçek Kısmet Açma İşlemi – Rahmani Medyum Sedat Hoca

Ben 32 yaşında bir genç kızım. Siyah uzun saçlarım var, zayıf değilim ama çok aşırı kilolu da değilim, etine dolgun dedikleri tipten tipik bir Türk kızıyım işte. Yüzüm de fena değildir, çirkin değilim. Ama Allah çirkin şansı versin derler ya, işte o misal, bu yaşıma kadar evlenemedim. Hiç ciddi bir ilişkim olmadı. Hayatıma bir kaç erkek girdi ama onlar da iş ileri gitmeden, ilişki ciddiye binmeden çekip gittiler. Bu durum benim çok umurumda değil açıkçası ama çevremden gelen “ne zaman evleneceksin, evlenmeyi düşünmüyor musun?” sorularından, arkamdan edilen “evde kaldı” dedikodularından çok sıkılmıştım.

Bir gün iş yerinde internette gezerken kısmet açma ile ilgili bir yazı okudum. Yazının altındaki yorumlarda Medyum Sedat Demirel isimli bir hocadan bahsediliyordu. İlgimi çekti, daha doğrusu merak ettim. Sırf meraktan Sedat Hoca’yı aradım ve derdimi anlatıp sorular sordum. İşin açığı, internette, bu tip sitelerde hep rastlanan dolandırıcı medyumlardan biri sanmıştım onu. Ama Sedat Hoca ses tonu ve konuşmasıyla beni etkiledi. Söyledikleri de aklıma yatmıştı. Bana gönderdiği okumaları yapmaya başladım, önceleri iş olsun diye okurken, günler geçtikçe sanki içimde bir şeyler değişiyor, kendime güven geliyordu. Sanki kendimi her zaman olduğumdan daha alımlı, güzel hissetmeye başlamıştım. Hatta etrafımdaki erkeklerin de bana bakışları değişmişti sanki. Çalışmamızı tamamladık. Bu süre içerisinde bir kaç farklı erkekten çıkma teklifi aldım. İçlerinden biri benim de hoşuma gitti, bir kez kahve içtik, şimdi Face’ten yazışıyoruz. Adam daha şimdiden evlilikten bahsediyor, “evet de hemen yarın ailemle tanıştırayım, gelip isteyelim” diyor.

Medyum Sedat Hoca gerçek medyumlardanmış, güvenilir ve etkili bir hocaymış. Helal olsun. Eğer siz de benim gibi dertliyseniz Sedat Hoca’nın telefonu 0532 066 3 909

Bir önceki yazımız olan Sedat Hoca'ya Gelen Gerçek Bir Mesaj başlıklı makalemizde medyum sedat şikayet, medyum sedat şikayetler ve medyum sedat yorum hakkında bilgiler verilmektedir.