Medyum sedat hoca ile aile huzuru sevgi duası

Medyum sedat hoca ile aile huzuru sevgi duası

Medyum sedat hoca sizlere dua’larını anlatmaya devam etmektedir aile huzuru ve sevgi muhabbet duası aile geçimsizliği dargınalrı barıştırmak aradaki soğukluğu kaldırmak amacıyla aşağıda gelen ayeti kerimler medyum sedat hoca ile eşref bir saate miskiamber mürekkebi ile iki adet yazılır birisini karşı tarafın kendisine ısınmasını isteyen kımse hamaylı şeklınde ise aralarında dargınlık ve soğukluk kısa zamanda sevgi ve muhabbete dönuşur.

Medyum sedat hoca sizlere rüya tabrilerinden bahsetmek ister genelde gündüz görülen rüyalar tahayyül hayal edilen şeylerin rüyaya girmesi şeklinde yorumlanır gece görülen rüyaların gündüz görülene nispeten doğruluk derecesi daha fazladır bazı kimselerin gördükleri rüyalar sadık rüyalar şeklindedir ve aynen görüldüğü gibi çıkmaktadır. Görülen rüyalar sanki meleküt aleminde yazılan yazıların tezahürü meydana gelmesi şeklinde yorumlanır. Her insan rüya yorumu yapamaz medyum & mürşidi kamil bir insanın yaptığı rüya yorumu aynen çıkabilir. Medyumlar hocalar ve havas ilmi medyumları  bio enerji meta fizik uzmanları rüyanın hakikatını işaret ettiği mertebeleri alemin seyri ve hilkatı yaratılış sebebi gibi şeyleri bilemeyen insan mürşit olamayacağı gibi rüya yorumuda yapamaz. Günümüzde medyum mürşit makamına oturan ve rüyaya itibar edilmez diyen bazı zevatlar mevcuttur. Halbuki medyum hocalar rüyalardan bir kısmı rüyayı sakıda sadık rüyalardır bu sadık rüyalar hakkında kurandan ayetler ve hadisi şeriflerden de örnekler mevcuttur mesela yüce mevla kur’an azimü şanda.

Bir önceki yazımız olan Medyum sedat hoca ile havas ilmi tesbih-i şerifin azmeti duası başlıklı makalemizde havas hoca, Havas ilmi ve havas ilmi bilen hoca hakkında bilgiler verilmektedir.