Büyü ve sedat hoca hakkında herşey

İnsan oğlu tarih boyunca şu veya bu şekılde büyüye ihtiyac duymuştur. Rasyonel düşünce ve bilimin giderek daha da  ağırlık kazandığı bir dünya okült yada gizli bilgilerin, bizden saklı başka bir gerçekliğe erişim sunacağı düşüncesi hala yaygındır. Okült cadılık ve büyü yontma taş devrinden bir mağaranın kasvetli ortamındaki büyü inancının varlığına dair kanıtlardan içinde bulunduğumuz parlak dijital çağa ve  bu çağa yeniden canlanan paganizm ilgisine kadar bütün şifreli mistik ve uhrevi yaklaşımların canlı ve sürükleyici bir tarihi sunuyor.

Kültürler arası temaların ve büyücülük tarihinin önde gelen figürlerinin nadir ve az bilinen kaynaklardan incelendiği bu kitap büyü merklılarının olduğu kadar şüphecilerin de ilgisini çekecek büyüleyici ve karşı koyulmaz zor bir ezırtik düşünce kaynağı. Sedat hoca ilim ve şifacı dua özelikeri ön plana  çıkmaktadır özelikle tıbın yetersiz kaldığı yerde medyum sedat hoca bu işlerin ustesinden gelmektedirt gerçek ünlü medyum sedat hoca. Aşk büyüleri, papaz büyüleri, erkek bağlama, kız bağlama, gibi sağlıklı ulaslar arası da sorunlarınızıda mudahel etmektedir 3 harfliler ile yapmaktadır en etkili bağlama medyum sedathoca.com.

Bir önceki yazımız olan Medyum sedat hoca ile havas ilmi tesbih-i şerifin azmeti duası başlıklı makalemizde havas hoca, Havas ilmi ve havas ilmi bilen hoca hakkında bilgiler verilmektedir.